Suriye’nin kuzeyinde 13 terörist etkisiz hale getirildi


Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan tanımlamaya göre, Suriye’nin kuzeyindeki Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi fatih ve saldırı girişiminde bağcıklı 13 PKK/YPG’li terörist muvaffakiyetli tek operasyonla etkisiz hale getirildi.


Açıklamada, “Kahraman Mehmetçik teröristle mücadelesini Suriye’nin kuzeyinde dahi etkin ve kararlı şekilde sürdürüyor” ifadelerine yer verildi.


Kahraman Mehmetçik teröristle mücadelesini Suriye’nin kuzeyinde dahi etkin ve kararlı şekilde sürdürüyor.

Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi fatih ve saldırı girişiminde bağcıklı 13 PKK/YPG’li terörist muvaffakiyetli tek operasyonla etkisiz hâle getirildi.#MSB pic.twitter.com/JKl31Lt6Oz


— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) August 7, 2022

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy