TRT’den AFAD’a destek – Son Dakika Haberleri


AFAD’ın yerde kampanyasına TRT dahi dayanak olmak için önemli tek kadem attı. Mobil uygulamanın QR kodunu Haberler ekranın sol abaşo köşesine yerleştirdi.


Sözkonusu Mobil Uygulama Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına ilgili. Amaç 10 ili vuran depremin akabinde afetzedelere yönelik yardım kampanyası yapmak.


Böylece yardım kampanyasının henüz geniş kitlelere ulaşması sağlanacak.


QR Kod ile 20 lira hibe yapabilirsiniz


Cep telefonunun kamerasını Haberler ekranın sol abaşo köşesinde bağcıklı QR Kod’a yaklaştırarak, ekrana yansıyan “mesaj oluştur” penceresinden DEPREM yazılı mesajı 1866’ya göndererek afetzedeler için 20 lira bağışta bulunulabilecek.


Yardımlar AFAD başkanlığında hareket bölgesine yönlendirilecek.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir