Twitch, reklamları kaldıran aylık aboneliği Turbo’nun fiyatını artırıyor

Twitch, ABD’de ve birçok ülkede çoğu reklamı kaldırmak için ödeme yapmanızı sağlayan, size ek ifadeler ve daha fazlasını sağlayan aylık aboneliği Twitch Turbo’nun aylık fiyatını artırıyor. ABD’de 8,99 dolardan 11,99 dolara fırlıyor ve diğer ülkeler için fiyatları Twitch’in web sitesindeki bir destek makalesinde görebilirsiniz. Fiyat değişikliklerine eşlik edecek özellik değişikliği yoktur.

Kullanıcılar Perşembe günü gönderilen e-postalarda fiyatlandırma değişiklikleri hakkında bilgilendirildi. Mevcut aboneler, mevcut ücretlerini üç ay daha sabitleyecek ve yeni fiyatları seçmeleri gerekecek. Twitch, e-postada “Önümüzdeki üç ay içinde yenilemezseniz, Turbo aboneliğinizin yenilenmesi 31 Ağustos’ta duracak, ancak avantajlarınız alt yenileme tarihinize bağlı olarak Eylül ayına kadar uzayabilir.”

Birçoğu artışlardan memnun değil

Birçok abone fiyat artışından memnun değil. r/Twitch alt dizinindeki bir konu şimdiden şikayetlerle dolu ve ABD dışındaki bazı kullanıcılar önemli fiyat artışları görüyor. Ayrıca bazı mutsuz gönderiler görüyorum Açık twitter – bazıları istifa etse de devam etmek ödeme.

Fiyat artışı, Twitch’in yeni bir CEO alması ve Amazon’daki daha geniş işten çıkarmaların ortasında işleri kesmesinin hemen ardından geldi ve Twitch, Turbo’yu daha pahalı hale getirerek daha fazla para kazanmak için bir fırsat görüyor gibi görünüyor. Twitch Perşembe günü yeni özellikler sunmasa da, Turbo gelecekte iyileştirmeler alacak gibi görünüyor. Twitch, “Turbo’yu daha iyi ve topluluğumuzla daha alakalı hale getirme yolunda daha fazla güncelleme var ve bunları önümüzdeki aylarda paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” diye yazdı.

Bazıları için Turbo’nun fiyatı düştü. Twitch e-postada, durumun böyle olduğu bir yerde yaşıyorsanız, daha düşük fiyattan yararlanmak için aboneliğinizi iptal etmeniz ve ardından yeniden abone olmanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir