Valve, görünüşe göre yenilenmiş Steam Deck’leri satmaya hazırlanıyor

Valve yakın zamanda yenilenmiş Steam Desteleri satabilir. SteamDB veritabanının yaratıcısı Pazartesi tweet attı üç depolama teklifinin hepsinde “onaylanmış yenilenmiş” Steam Desteleri ve üstat Wario64’ün tweet attığı fırsatlar hakkında kısa bir süre sonra listelerin ekran görüntüleri (aracılığıyla Gizmodo). Ne yazık ki, ben bunu yazarken, Wario64’ün bağlantıları Steam’in ana giriş sayfasına yönlendiriliyor ve bağlantılara çok uzun süre erişilemiyor gibi görünüyor.

Valve’ın yenilenmiş Steam Desteleri, Wario64’ün ekran görüntülerindeki fiyatlarla satışa çıkarsa, yenilerinin fiyatlarına göre bazı güzel indirimler sunacaklar:

Bununla birlikte, Valve’ın “sertifikalı yenilenmiş” Steam Destelerinin yepyeni bir cihazdan nasıl farklı olabileceğini henüz bilmiyoruz. Valve bu daha ucuz Steam Destelerini satışa çıkarırsa ve siz de bir tane satın almak isterseniz, yeni bir tane aldığınızda bulamayacağınız çizikler veya kusurlar olabileceğini bilin. Valve, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Yine de, bir Steam Destesi almanın daha uygun fiyatlı bir yolunu arıyorsanız, bu yenilenmiş birimlerin çok iyi bir anlaşma olabileceğini tahmin ediyorum. Steam Deck’imi seviyorum ve bir tane edinmekle ilgileniyorsanız, şiddetle tavsiye ederim. Biraz zorlu bir durumda başladı, ancak meslektaşım Sean Hollister’ın bu yılın başında söylediği gibi, artık hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir