Whitney Wolfe Herd Code Konferansına geliyor

Bumble’ın kurucusu ve CEO’su Whitney Wolfe Sürüsü CNBC kıdemli medya ve teknoloji muhabiri tarafından sahnede röportaj yapılacağı Code Konferansı’na geliyor. Julia Boorstin.

Wolfe Herd’in şirketi, randevulara yardımcı olmak için hedeflenen yöntemlerle yapay zekayı benimsemek için hızla harekete geçti. Geçen yıl şirket, Bumble’ın çıplak fotoğrafları algılamak ve ardından bulanıklaştırmak için 2019’dan beri kullandığı bir yapay zeka aracını açık kaynaklı hale getirdi. Bumble’ın başkanı Tariq Shaukat, şirketin yapay zekayı flörtün “sürtünmelerini gidermek” için kullandığını da söyledi. Bumble için bu, insanların daha iyi profil resimleri seçmelerine yardımcı olarak veya kaba mesajlar göndermelerini engelleyerek erken etkileşimleri iyileştirmek anlamına geliyor.

Bumble ayrıca Badoo, Fruitz ve Official’ı da işletmektedir. Şirket ayrıca yeni uygulaması BFF — Bumble For Friends ile flört etmenin ötesine geçmeye başlıyor.

Wolfe Herd, X CEO’su da dahil olmak üzere Code’da sahne alacak bir dizi başka teknoloji ve iş liderine katılıyor Linda YaccarinoGenel Müdür Meryem Barrave Warner Music Group CEO’su Robert Kyncl,

Kod Konferansı, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde Kaliforniya’daki Ritz-Carlton, Laguna Niguel’de yapılacak. Bu yılki konferansa ev sahipliği yapacak olan sınır Genel Yayın Yönetmeni Nilay Patel, platform oyunu kurucu Casey Newtonve CNBC kıdemli medya ve teknoloji muhabiri Julia Boorstin. Code Conference kurucu ortağı da dahil olmak üzere özel konuk konuşmacılar da olacak. Kara Swisher.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir