Yeni Metal Gear Solid koleksiyonu PS4’e de geliyor

Yeni Metal Dişli Katı bir araya gelen koleksiyon Metal Dişli Katı, Metal Gear Solid 2: Özgürlük OğullarıVe Metal Gear Solid 3: Yılan Yiyen PS4’e gelecek Konami Pazartesi günü duyurdu. Resmi olarak hantal bir isme sahip olan koleksiyon Metal Gear Solid: Master Collection Cilt. 1daha önce PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve Steam için duyurulmuştu.

Eskiden Twitter olarak bilinen X platformundaki bir gönderide, Konami dedi “dünya çapındaki hayranlardan aldığımız birçok talebe yanıt olarak” bir PS4 sürümü yayınlama kararı aldı, ancak bunun yalnızca bir “indirme sürümü” (dijital sürüm olarak da bilinir) olarak kullanılabileceğini kaydetti. Gönderi, PS4 sürümünün ne zaman yayınlanabileceğini de belirtmiyor; diğer platformlarda oyun 24 Ekim’de başlayacak.

bu Usta koleksiyon orijinal oyunların sadık bir rekreasyonudur ve kötü bir şekilde eskimiş olabilecek bazı unsurları koruyacaklardır. Bununla birlikte, oyunun yapıldığı tarihsel bağlamı ve yaratıcının orijinal vizyonunu korumak için bunu yapma kararı hakkında bir uyarı içerecekler. OyunlarRadar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir