YouTube’un Premium aboneleri için “gelişmiş” 1080p özelliği artık masaüstü web’de mevcut

Sözcü Paul Pennington, YouTube’un daha yüksek kaliteli 1080p seçeneğinin artık dünyanın her yerindeki masaüstü bilgisayarlardaki tüm Premium abonelerinin kullanımına sunulduğunu doğruladı. Sınır. Şirket, daha önceki bir testin ardından Nisan ayında iOS’ta “geliştirilmiş bit hızı” 1080p’yi resmen başlattı.

Premium için ödeme yapmıyorum, ancak Cuma günü MacBook Air’imde Chrome’da YouTube’da gezinirken birkaç videoda gelişmiş bit hızı seçeneğini gördüm. Gelişmiş bit hızını tıklamaya çalıştığımda YouTube, onu kullanabilmem için benden Premium’a abone olmamı istiyor. (Daha iyi bit hızı elde etmek için Premium’a abone olmaya karar verirseniz, hizmetin eskisinden biraz daha pahalı olduğunu bilmelisiniz.)

Endişelenmeyin: Geliştirilmemiş 1080p, biz Premium olmayan aboneler için hâlâ mevcut. Ancak, YouTube’dan Nisan ayında yayınlanan bir blog gönderisine göre, gelişmiş bit hızından yararlanırsanız, her şeyin “özellikle çok fazla ayrıntı ve hareket içeren videolar için ekstra net ve net görünmesini” sağlayacaktır.

Premium aboneler için geliştirilmiş 1080p, YouTube’da Chromecast’ler ve video oyun konsolları gibi oturma odası odaklı cihazlarda kullanıma sunuluyor. Pennington onaylanmış. Özelliğe göre, özellik henüz Android’de mevcut değil Pennington, ancak Haziran ayında en az bir kişi için ortaya çıktı, 9to5Google raporlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir