Zuck, Konular’ın arama ve web’i “önümüzdeki birkaç hafta içinde” ekleyeceğini söylüyor

“Önümüzdeki birkaç hafta içinde arama ve web geliyor” diye tweet atıyor ve “ekibin nakliye hızından heyecan duyduğunu” söylüyor.

Meta, Twitter çökmeye devam ederken en yüksek hızda bir barebone Twitter alternatifi başlatmak için bir kumar oynadı ve işe yaramış olabilir – meslektaşım Alex Heath kısa süre önce Threads’in tarihteki herhangi bir tüketici yazılımı ürününden daha hızlı 100 milyon kaydolmaya ulaştığını yazdı.

Ancak, bu kullanıcıların yarısından fazlası ortalıkta dolaşmadı. Reutersve bu beklenebilirken herhangi Bir yazılım ürünü, heyecan verici bitmemiş bir sosyal medya uygulaması şöyle dursun (ve Zuck, elde tutma konusunda görünüşte mutluydu!), Meta ek özellikleri hızlı bir şekilde devreye sokmaya çalışıyor gibi görünüyor. Konular daha geçen hafta Takip Edilen beslemesini yayınladı, bu nedenle artık gerçekten okumak istediğiniz kişilerden gelen tweet’lere öncelik vermek için tamamen şirketin algoritmalarına güvenmenize gerek yok.

Kalan özellikler arasında, bir masaüstü web sürümü listede açıkça üst sıralarda yer aldı. Konular ve Instagram patronu Adam Mosseri’nin yanıtlar sayfası şu anda yüksek profilli kullanıcılara “üzerinde çalışıyoruz!” Kişisel olarak, bunu iş bilgisayarımdan kolayca yapana kadar Konular üzerinde fazla zaman harcamayacağım.

Ve Konular yükselirse veya yükselmeye devam ederse, tweetlerin içeriğini (yalnızca bireysel kullanıcı profillerini değil) arayabilen bir arama işlevi benim gibi gazeteciler için son derece yararlı olacaktır. O zamanlar Twitter aramasıyla bulduğum hikaye ipuçlarının veya desteklenmesine yardım ettiğim hikayelerin sayısını sayamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir