Aston Martin DB12 Volant | Havalı Malzeme

Otomotiv mükemmelliğinin somut örneğiyle tanışın: Aston Martin DB12 Volante. Modern araba tasarımının sınırlarını zorlayan bir güç ve tasarım senfonisinin büyüsüne kapılmaya hazırlanın. Sıra dışı bir şey istemeyenler için tasarlanan DB12 Volante, Aston Martin’in mirasının çarpıcı bir kanıtı.

Şık ve zamansız dış görünümünün altında, hayranlık uyandıran 670 hp ve 590 lb-ft tork üreten çift turbo V8’in gücüyle gümbürdeyen bir kalp yatıyor. Sadece 3,6 saniyede 60 MPH’ye ulaşacak ve sonuçta 202 MPH’lik bir azami hıza ulaşacaksınız.

Ancak asıl dikkat çekici olan, elektronik olarak çalıştırılan “K-katlamalı” tavan sayesinde mümkün olan üstü açık tasarımdır. DB12 Volante’nin içinde, benzersiz bir sürüş deneyimi için kusursuz bir şekilde entegre edilmiş el dikişli deri ve en son teknolojiye sahip olan DB12 Volante, sizi lüks içinde sarmalar.

Aston Martin DB12 Volante sadece bir otomobil değil; her adımda sizi nefessiz bırakacak, mühendislik hüneri ve zamansız tasarımın ahenkli bir karışımıdır. DB12 Volante’nin 2023’ün sonunda müşterilere teslim edilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir