Barsys 360 Akıllı Kokteyl Yapıcı

Her zaman el yapımı karışık içeceklere düşkün olsak da, otomatik bir kokteyl hazırlayıcının kolaylığı konusunda cezbedici bir şeyler var. Barsys 360 Akıllı Kokteyl Yapıcı ile tanışın: Ev bar oyununuzu yeniden tanımlayacak kişisel miksolog yükseltmeniz. Bu son teknoloji mucize, telefonunuzda sadece birkaç dokunuşla en sevdiğiniz içecekleri zahmetsizce hazırlayan bir oyun değiştiricidir. Ölçme ve karıştırma zahmetine elveda deyin – Barsys 360’ın sezgisel teknolojisi liderliği ele alıyor.

Benzer otomatik kokteyl yapıcılar gibi, Barsys 360 da en sevdiğiniz malzemeleri (içkiler, karıştırıcılar ve taze meyve suları) alır ve lezzetli bir kokteyl hazırlar. Barsys uygulamasını kullanın ve saniyeler içinde bir içecek almak için bir tarif seçin. İster klasik bir Eski Tarz veya peşinde olduğunuz modaya uygun bir karışım olsun, bu akıllı kokteyl yapıcı arzularınızı kusursuz bir şekilde harekete geçirir. Şık tasarımı tezgahınıza fütüristik bir dokunuş katarken, hassas dağıtım sistemi ve geniş tarif kitaplığı her dökümün yerinde olmasını sağlar.

Barsys 360 Akıllı Kokteyl Yapıcı sayesinde miksoloji hünerinizi yükseltin ve misafirlerinizi kusursuz içeceklerle etkileyin. Ev barınız ruh eşini buldu.

Barsys 360, yalnızca Barsys web sitesinde 475 $ ön sipariş için mevcuttur ve bu arada, emrinizde olan tüm tariflere göz atmak için uygulamada dolaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir