Casio G-Shock x Oneness Kentucky Bourbon Saat

Casio, G-Shock saat markasının 40. yıl dönümünü kutlamak için Oneness Sneaker Boutique ile iş birliği yaparak muhteşem bir saat iş birliğini piyasaya sürdü. Kentucky Bourbon Saat, Casio’nun sevilen saatlerinin ikonik stillerine çevrilmiş Kentucky burbon mirasından ilham alan sınırlı sayıda üretilen bir saattir.

Göz alıcı askılar, Kentucky burbonunun kehribar tonlarını taklit eden degrade renkli baskıyı gösterir. Çerçeve şeffaf reçinedir ve düğmelerde ve tokada altın iyon kaplama bulacaksınız. Oneness logosu kasanın arkasına işlenmiştir ve ayrıca saat kadranında “Ne Bekliyorsunuz” alıntısıyla basılmıştır.

Yüzeyin altında, bu G-Shock geldiği kadar sağlam, hayatın önünüze çıkardığı her şeyi göğüslemeye hazır. İster şehir ormanını, ister harika açık havayı keşfediyor olun, sağlam darbe direnci ve su direnci, sarsılmaz bir performans sağlar. İşbirlikçi saat, birinci sınıf Kentucky burbon şişelerinin ambalajını anımsatan bir kumaş çanta ve kutu ile Oneness markalı özel bir teşhir standının yanında paketlenmiştir. Miktarı sınırlı ancak tarzı sınırsız olan Casio G-Shock x Oneness Kentucky Bourbon Saat, burbon tutkunları ve saat tutkunları için olmazsa olmazlardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir