ESR, MagSafe Şarjını Her Zamankinden Daha Kolay, Daha Hızlı ve Daha Soğuk Hale Getiriyor

ESR, on yılı aşkın bir süredir, öncelikle mobil cihazlara yönelik geniş bir kaliteli donanım ve aksesuar yelpazesiyle teknolojiyi kolaylaştırıyor. Kaliteye, stile ve yeniliğe olan aynı bağlılıkları, enerjinizin mümkün olan en kısa sürede şarj olmasını sağlayacak en yeni Apple Sertifikalı Made for MagSafe şarj cihazları koleksiyonuyla devam ediyor. Yeni seçeneklerin üçünü de bir şarj cihazının olabileceği kadar ince ve şık hale getirirken, gerçek ezber bozan temel teknoloji ve kullanım kolaylığıdır. ESR’nin MagSafe + CryoBoost özellikli 15W Araç Şarj Cihazı, MagSafe + CryoBoost özellikli 25W 3’ü 1 arada Kablosuz Şarj Cihazı ve MagSafe + CryoBoost özellikli 100W 6’sı 1 Arada Şarj İstasyonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tek tek cihazlara girmeden önce, onları bu kadar inanılmaz yapan daha önce bahsedilen teknoloji hakkında konuşmamız gerekiyor. Bildiğiniz gibi, Apple’ın MagSafe teknolojisi, telefonunuzu kablosuz şarj için tutmak ve hizalamak için bir mıknatıs halkası kullanır. Made for MagSafe sertifikalı cihazlar (tüm bu ESR seçenekleri gibi) Apple tarafından resmi olarak test edilmiştir ve iPhone için tam hızlı 15 W hızlı şarjı kullanabilir. Bu, mümkün olan en hızlı şarjı -ellerinizi veya kabloyu kullanmak zorunda kalmadan- parmaklarınızın ucunda aldığınız anlamına gelir, ancak bu tür bir güç aynı zamanda daha fazla ısınmaya da yol açar. ESR CryoBoost’un devreye girdiği yer burasıdır.

CryoBoost, ESR’nin ısı sorununa yanıtıdır; telefonunuzu ve pilini sabit bir soğutma havası akışıyla serin tutan bir telefon soğutma fanı ve ısı yayan bileşenler. CryoBoost, şarj sırasında telefonunuzu 98°F’nin altında tutarak (diğer MagSafe seçenekleri 108°F’nin üzerine kadar ısınır), aşırı ısınmayı önlemek için telefonunuzu kısmak yerine şarj etme hızını en üst düzeye çıkarır. Başka bir deyişle, ESR MagSafe + CryoBoost şarj cihazları, piyasadaki diğer seçeneklerden daha verimli, cihazlarınızı daha fazla koruyan ve daha iyi tasarlanmış. Hangisinin sizin için doğru olduğunu bulabilmeniz için üç yeni seçeneği de gözden geçirelim.

En İyi Araç Şarj Seçeneği:

MagSafe + CryoBoost Özellikli ESR 15W Araç Şarj Cihazı – 105,99 Dolar

Araç şarj etme söz konusu olduğunda birkaç şey isteriz: hız, görünürlük ve denge. Bu ESR seçeneği her şeyi yapar. CryoBoost ile tam 15W şarj. Ekranınızı okumayı kolaylaştıran basit klipsli havalandırma montajı. Telefonunuzu ve şarj cihazını güvende tutan alt sabitleyici. Gerekirse arabadan arabaya geçmek daha da kolay.

En İyi Evde Şarj Seçeneği:

MagSafe + CryoBoost Özellikli ESR 25W 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı – 119,99 Dolar

Günlük eşyalarınızı komodinin üzerine, tezgaha veya kapının yakınına koyun, bu ESR şarj cihazı orada bir yer bulacaktır. Aynı anda iPhone’unuzu (aynı 15W tam hızlı MagSafe + CryoBoost ile), Apple Watch’ınızı ve AirPods’unuzu şarj eder;

En İyi Ofis Şarj Seçeneği:

ESR 100W 6’sı 1 Arada Şarj İstasyonu, MagSafe + CryoBoost + Gelişmiş GaN Teknolojisi – (Kickstater’da ön sipariş) 143$+

Tüm Apple cihazlarımızın sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını seviyoruz, ancak iPhone’ları, iPad’leri, AirPod’ları, Apple Watch’u, Magic Trackpad’i ve MacBook’ları birlikte kullanmaya başladığınızda şarj durumu tam bir kabus. Şimdiye kadar! Bu resmi onaylı, hepsi bir arada şarj cihazı (dünyanın ilk!), aynı anda 6 cihaza kadar şarj edebilir; bu, 6 farklı kabloyla ayrı bir uzatma kablosu kullanmak zorunda kalmadan tüm Apple ürünlerinizin kapsandığı anlamına gelir. Bugün Kickstarter’larını desteklediğinizde erken kuş fiyatlandırmasını kilitleyin.

Günün sonunda, Apple ürünlerine yatırım yapmak oldukça fazla para gerektirir. Şarj kurulumunuzu ESR’nin CryoBoost özellikli inanılmaz MagSafe’i ile yükselterek, kullanım kolaylığından ödün vermeden verimliliklerini, kullanım ömürlerini ve kullanım sürelerini en üst düzeye çıkarın. Ayrıca, Cool Material okuyucuları ESRPR10OFF koduyla %10 indirim kazanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir