James Markası Elko: Asetat

Yaz için tam zamanında, The James Brand’deki EDC sihirbazları çok sevdikleri Elko çakılarını yepyeni bir tasarımla yenilediler. Günlük taşıma temelleri söz konusu olduğunda, hepimizin bu biçim ve işlev karışımıyla ilgili olduğunu bilirsiniz. Ve James Brand, yeni Elko Asetat bıçağıyla en iyi aletlerinden birine ciddi bir tarz kattı.

Asetat, hem dayanıklılık hem de hafiflik hissi sunduğu için genellikle camlar için ayrılmıştır. Ancak James Brand, Elko çakısını görsel olarak çarpıcı, tüy kadar hafif bir EDC parçası için malzemeyle sardı. Daha spesifik olarak, bıçak yapımcıları tek bir tabakadan kesilmiş asetat terazileri kullandılar ve yüksek kaliteli gözlük endüstrisindeki aynı teknikleri kullanarak Elko’yu el işi yaptılar. Artı, bu, göz alıcı asetat kaplamadaki küçük farklılıklar dışında hiçbir Elko bıçağının aynı olmadığı anlamına gelir. Paketleri açıyor, açık hava maceralarıyla uğraşıyor ya da sadece bir sonraki toplantıda ekibinizi etkilemek istiyor olun, bu bıçak her zaman yanınızda.

Güvenilir bir Sandvik çelik bıçak ve inkar edilemez derecede şık olan minimalist bir tasarımla Elko Acetate, pratikliğin stilden ödün vermek zorunda olmadığını kanıtlıyor. Önceki modellerde olduğu gibi, aynı zamanda bir şişe açacağı, tornavida, gözetleme aleti ve gözetleme çubuğu ile donatılmıştır. The James Brand’in bu cep dostu şaheseri ile EDC oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir