Nike “Sakin Katır”ı Duyurdu

Mütevazi terlik, geçtiğimiz yıl en sevilen ayakkabı stillerinden biri haline geldi. Crocs’un ayakkabısını sonradan düşünülen kitschy’den ayakkabı sektöründe bir sonraki büyük silüete dönüştürmeyi başarması azımsanmayacak bir başarı değil. Nike’ın Calm kaydırağının başarısından sonra marka, Nike Calm Mule ile takunyadan ilham alan bir ayakkabıyı piyasaya sürüyor. Bu modern slip-on, stile ve kolaylığa değer verenler için hazırlanmış minimalist bir şaheserdir. Şık zeytin, siyah ve gri renk gruplarıyla Calm Mule, rahat veya sokak meraklısı herhangi bir kıyafetle zahmetsizce eşleşir.

Duyuru ve bazı tasarım fotoğrafları dışında çok fazla detay ortaya çıkmadı, ancak Calm Mule’un tipik katırın tüm süslerine sahip olduğu açık. Kapalı burun tasarımı ve çıkarılabilir bilek bantlı açık topuk bulacaksınız. Crocs’un tasarımına benzer şekilde, kayış ister arazide olun ister şehir içinde gezinirken ekstra destek sunmalıdır. Nike ayrıca ikonik logosunu yan taraflara ve iç kısma damgasını vurdu.

Nike’ın ikonik kalitesi ile minimalist estetiğin mükemmel bir karışımı olan Calm Mule’un zahmetsiz gelişmişliğini benimseyin. Calm Mule için resmi bir çıkış tarihi veya fiyatlandırma yok, bu nedenle sabırlı olmamız ve daha fazla duyuru için Nike web sitesini kontrol etmemiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir