Nixon Isı Spor Saati | Havalı Malzeme

Karmaşık ve karmaşık saatleri sevsek de, her zaman basit ama etkili saat tasarımlarına çekileceğiz. İşlevsel olduğu kadar zarif de olan Nixon Heat ile karşılaştığımız için çok mutluyuz. Bu bilek arkadaşı, minimalist tasarımı ve kusursuz işçiliğiyle stil sahibidir.

Paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş mineral kristalden üretilen bu saat, her türlü antrenmanın zorluklarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca ince profili, arazide koşarken veya spor salonunda ağırlık kaldırırken sizi engellemeyeceği anlamına gelir. Özel LCD modülü, günün saati, gün/tarih, kronograf ve önceden ayarlanmış zamanlayıcılar dahil olmak üzere çeşitli işlevler sunar. 100 metreye kadar suya dayanıklıdır ve hatta antrenmanınızı bitirmek için fazladan itmeye ihtiyaç duymanız durumunda 60 saniyelik “GÖNDER” bildirimiyle “Son Geri Sayım” zamanlayıcısına sahiptir.

Nixon Heat şık bir aksesuardan daha fazlasıdır; günlük maceralarınız için güvenilir bir arkadaştır. İster şehrin sokaklarında dolaşın, ister harika dış mekanları keşfedin, bu saat her zaman dakik olmanızı ve antrenmanlarınızı şık bir şekilde bitirmenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir