Hayat Tarzı

TP-Link, CES 2022’de WiFi 6E Teknolojilerini Öne Çıkardı

 TP-Link, en yeni ağ teknolojilerini CES Fuarı’nda tanıtıyor. 5-8 Ocak 2022 tarihleri ortasında ABD’de yapılan fuarda TP-Link, ödüllü WiFi 6E yönlendiricisi olan Archer AXE200 Omni modeli de dahil, WiFi 6E teknolojili pek çok eserini sergiliyor. TP-Link’in yeni teknolojili konut ağı eserleri, Tapo serisi akıllı konut tahlilleri ve kurumsal ağ eserleri Venetian Expo 52539 nolu standda ya da TP-Link web sitesinde görülebiliyor.

TP-Link’in CES’teki standında öne çıkan eserler ortasında mekanik olarak dönebilen antenlere sahip olan Archer AXE200 Omni; WiFi 6E Mesh sistemi olan Deco XE200, Tapo’nun ortalarında sensörlerin de yer aldığı en yeni akıllı konut eserleri ve Omada SDN denetleyici tarafından yönetilebilen kurumsal 10G yönlendiriciler ve ağ anahtarları bulunuyor.

Her vakit en gelişmiş WiFi teknolojileriyle donatılmış eserler geliştiren TP-Link, Archer AXE200 Omni model yönlendiricisiyle CES 2022 İnovasyon Onur Mükafatı kazandı. Üç bantlı bir WiFi 6E yönlendirici olan eser, 11 Gbps üzere inanılmaz WiFi suratlarına sahip ve 6 GHz bandında çalışıyor. Üzerinde yer alan bir adet 10G, bir adet 2.5 G WAN/LAN ilişki noktalarıyla kablolu temaslarda da çok yüksek suratlar sunan yönlendirici, yenilikçi mekanik dönen antenlere sahip. Dönen antenler, kullanıcılara kolaylık sağlıyor. El ile anten ayarı yapmaya gerek kalmıyor; uygulama üzerinden antenler istenen istikamete döndürülebiliyor. Böylelikle kablosuz sinyal iletimi daha verimli oluyor.

CES’te öne çıkan bir başka TP-Link eseri ise Deco XE200 modeli. Üç bantlı bir WiFi 6E Mesh tahlili olan eser, hem geniş kapsama alanı, hem daha çok aygıta (200’den fazla) takviye verebiliyor. Deco XE200 ünitelerinin içerisinde 16 adet yüksek çıkarlı anten yer alıyor. Ayrıyeten çoklu Gigabit ilişki noktaları sayesinde eşzamanlı olarak yüksek iletim sağlanıyor. Bir adet 10 Gbps ve iki adet Gigabit ilişki noktalarıyla kesintisiz cümbüş keyfi yaşanıyor.

WiFi 6E teknolojisiyle Mesh teknolojisini birleştiren Deco XE200, AI-Driven Mesh teknolojisiyle donatılmış durumda. Bu sayede aygıtlar, kullanıcıların gereksinimlerine ve ortamına uygun özel bir Mesh sistemi geliştirebiliyor. Ayrıyeten TP-Link, Deco akıllı anten teknolojisi üzerinde çalışıyor. Daha çok ve daha akıllı anten içeren bu teknoloji sayesinde, paraziti engelleyen, suratı artıran ve WiFi kapsama alanını genişleten bir Mesh ağı elde edilecek.

Related posts

Sony, Elektrikli Araba Kesimine Göz Kırptı

admin

55 İnç Kavisli Oyuncu Monitörü Samsung Odyssey Ark Duyuruldu

admin

Razer X Fossil Gen 6 Akıllı Saat Duyuruldu

admin

Leave a Comment

isim yakala | instagram takipçi satın al | İstanbul evden eve nakliyat | Ahşap Merdiven | takipçi satın al | instagram takipçisi satın al | tiktok beğeni satın al | O Bir Site | Polyanna Haber | Akda Bilişim | Emlak incele | Youtube Video Forum | Arkadaşlık Forumu
Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.