WAU Siber E-Bisiklet | Havalı Malzeme

Gelecek şimdi WAU’nun Cyber ​​E-Bike sayesinde. “We Are Undergos” anlamına gelen WAU, Cyber’i belirgin bir siberpunk estetiğiyle tasarladı. Ancak net çizgilerinin sizi aldatmasına izin vermeyin, engebeli arazilerin üstesinden aynı kolaylıkla gelebilir.

Bu bisiklet, benzersiz bir şekilde stil, hız ve sürdürülebilirliği bir araya getiriyor. Şık tasarımı ve mat siyah kaplaması, inkar edilemez derecede havalı ve modern bir hava yayar. Güçlü elektrik motoruyla, herhangi bir tepeyi zahmetsizce fethedebilir, trafiğin arasından esebilir ve en az çabayla daha fazla zemin kat edebilirsiniz. WAU’nun sunduğu iki model vardır: 750 ve 5.000 watt’lık modeller, 5.000 watt’lık modelin çalışması için özel bir lisans gerekir. Her ikisi de Samsung 21700 hücreleri ve bir Shimano 10 vitesli vites seti kullanıyor. 750, şarjlar arasında 160 mil ile 28 MPH maksimum hız sunarken, 5.000 watt, menzili sadece 60 mile düşerek 55 MPH’ye ulaşabilir.

İster çevre bilincine sahip bir banliyö, ister adrenalin arayan bir kaşif olun, WAU Cyber ​​E-Bike, güvenilir ve heyecan verici yol arkadaşınız olmayı vaat ediyor. WAU’nun tamamen finanse edilen ingiegogo kampanyası aracılığıyla Cyber ​​e-bisikletini hala destekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir