Ada Masalı 11. bölüm izle tek parça! Ada Masalı son bölüm full izle!


Ada Masalı dizisinin 11. bölüm özetinde, ”Batu’nun derhal derhal bilmediği şey, bu olayın Poyraz’da bambaşka etkilerinin de olduğudur. Poyraz’ın karanlık geçmişi üstündeki perde aralanmaya adım atmıştır bir kere…” ifadeleri yer aldı. Peki fakat Ada Masalı 11. bölüm iyi mi izlenir? İşte Ada Masalı son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

Ada Masalı 11. bölüm izle

Melisa ve Alper’in kısa yakınlaşması başlarını asla beklemedikleri belalara sokacaktır. Biricik’i korumak adına söylenen yalanlar zaman içinde içinden çıkılmaz bir oyuna dönüşecektir.

Adada yalanlar üzerine bir oyun kuran bir başka kişi de İdil’dir. Poyraz’ın ilgisini kazanmak için söylediği yalanın nerelere varabileceğini görmeye başlayacaktır.
Haziran, bir taraftan Poyraz’la Batu’nun kavgasının sebebini öğrenmeye çalışırken bir taraftan da Poyraz’la aralarındaki köprülerin yıkılmamasını sağlamaya çalışır. Ancak Poyraz bunu asla de kolaylaştırmıyordur.
Batu’nun her seferinde işin içinden sıyrılması, kendini suçsuz gösterecek hamleler yapması Poyrazı daha da zor bir duruma sokmaktadır. Ancak her şeye karşın Poyraz ve Haziran aşka tutunmaya çabalayacaktır. Ancak artık aşklarının karşısında bir değil iki güçlü düşman vardır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir