Aşk Mantık İntikam bu akşam var mı? 24 Eylül 2021 Aşk Mantık İntikam saat kaçta, hangi kanalda? Aşk Mantık İntikam bugün yok mu?


Aşk Mantık İntikam dizisi her cuma saat 20:00’de FOX TV’de yayınlanıyor. Peki fakat 24 Eylül akşamı Aşk Mantık İntikam seyirciyle buluşuyor mu? İşte FOX TV yayınlanma akışı hakkında bilgiler…

Aşk Mantık İntikam bu akşam var mı?

Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam FOX’ta ekrana geliyor. Dizinin yeni bölüm özeti şu şekildedir: Esra, Ozan’dan uzaklaşmak için kent dışına gitme planı yapsa da Ozan gene karşısına çıkmıştır ve bu kez Esra’nın kaçacak yeri yoktur. Esra kendini Ozan’la Antalya’da bulur. Üstelik Ozan, Esra ve Çınar’ın Antalya’da çalışmasının önünü kesmiştir. Uçağı Ozan’ın türlü oyunları yüzünden kaçırdığını öğrenen Çınar deliye döner. Bir an evvel Antalya’ya gitmenin yollarını ararken beklemediği bir haberle sarsılır. Çağla ise Ozan’ın, Esra’nın peşinden gidişini gururuna yediremez. Ozan ve Esra’nın sonunu getirecek bir plan hazırlar. Ozan İstanbul’a döndüğünde Çağla’ya boşanmak istediğini söyler fakat Çağla’nın yapmış olduğu hamle, Esra ve Ozan’ın arasına aşılması zor bir engel koyacaktır.

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir