Aşkın Tarifi 12.bölüm kesintisiz, full, tek parça izle! Aşkın zamanı son bölüm seyretme bilgileri ve 13.final kısmı fragmanı!


Kanal D ekranlarında dün akşam izleyici ile buluşan Aşkın Tarifi 12.bölüm seyretme bilgileri araştırılıyor. Ekranlara gelen dizinin derhal peşinden internetten Aşkın Tarifi 12. bölüm erişime açıldı. Aşkın Tarifi 12. son bölüm tek parça yayınlandı. Aşkın Tarifi son kısmına Fırat’ın son zamanlarda ortaya çıkan esenlik problemi damga vurdu. Bu durumu fırsata çeviren Taylan’ın planı ise çarpıcı gelişmeler içinde yer aldı.

AŞKIN TARİFİ 12. SON BÖLÜM İZLE

Aşkın Tarifi 30 Ağustos Pazartesi gösterilen 12. Bölümde Fırat ve Naz’ın ortağı kim olacak? Fırat’ın sağlığıyla ilgili gizlediği sır ortaya çıkınca ortalık iyice karışıyor, gene de Fırat bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapıyor. Taylan, Fırat’ın bu zaafını fırsat bilecek ve ona zarar verebilmek için haince bir plan hazırlar. Taylan’ın yeni planından bihaber olan Naz, Fırat’ı korumak için kendince bir yönteme başvurur. 


AŞKIN TARİFİ 13.FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI İZLE

Aşkın Tarifi 13. Bölüm Final Fragmanı yayında! Fırat ve Naz bambaşka şartlarda tanışsalardı neler olurdu? Aşkın Tarifi final bölümüyle pazartesi Kanal D’de!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir