Aşkın Tarifi Naz kimdir, Naz kaç yaşlarında? Serra Arıtürk’ün boy kilo bilgileri, oynadığı diziler merak edildi!


Kanal D’de her pazartesi saat 20:00’de gösterilen Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisindeki Naz Soyluer karakteri izleyicilerin dikkatini çekti. Peki fakat Aşkın Tarifi Naz kimdir?

Aşkın Tarifi Naz kimdir?

Üç dönem İstanbullu, ülkenin hatırı sayılır ailelerinden birinin kız evladıdır. Servetine güvenip, toplumsal medyada fenomen olmak yerine, kendisini geliştirmekten vazgeçmemiştir. Bu yüzden aile şirketinde yönetici olmaktansa, kendi restoranını açmıştır. Ailesinden destek almadan, ayakta kalmak için de büyük bir savaşım vermektedir. Disiplinli dadıların yönlendirmeleri, üzerine Fransız ekolü okullarda alınmış nitelikli eğitimler; Naz’ı da ilke sahibi, kuralcı ve detaycı yapmıştır. Lise çağına geldiğindeyse, yiyeceklere merak sarmış; yiyecek yapmanın çocukluk yaralarını iyileştirdiğini fark etmiştir. Bu ilgi giderek büyümüş, üniversite çağına geldiğindeyse; Fransa’da gastronomi eğitimi almak almıştır. Sonra da İstanbul’a döndüğünde, en yakın arkadaşı Şebnem’le birlikte, bir Fransız restoranı açmıştır. Mükemmeliyetçidir. Başladığı işi, kesinlikle bitirir. İnsanlarla ilişkilerinde, mesafesini korur. İyi bir patron, sağlam bir dosttur. İlk bakışta, sert biri benzer halde görünür. Fakat o sert kabuğun içinde, kırılgan bir kız evladı saklar.
 
Serra Arıtürk kimdir?

Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 7 yaşlarında gitar ile tanışmış ve ailesinin de desteğiyle oldukça sayıda konsere giderek müziğin içinde gelişme şansı elde etmiştir.

Gitar mevzusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan almış olan Serra Arıtürk, lise sondan itibaren ise şarkı anlatmaya adım atmıştır. Şarkı anlatmaya başladıktan sonrasında Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başlamış olan isim, okul sebebiyle buradan ayrılmış ve eğitimine devam etmiştir.

Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamlayan meşhur isim, arkasından ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. Yaşamını İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sürdüren Arıtürk, bir taraftan ise şarkı çalışmalarına devam etmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir