Baht Oyunu 11. bölüm izle tek parça! Baht Oyunu son bölüm full izle!


Baht Oyunu dizisinin 11. kısmı seyirciyle buluştu. Baht Oyunu dizisinin son bölüm özetinde; ”Tuğçe’nin umursamaz tavırları Rüzgar’ın canına tak eder ve Tuğçe’den ayrılıp Ada’ya dönmeye karar verir. Bu durumdan memnun olmayan Ada, Rüzgar’ı kendinden uzak tutmak için ilaç arar. Sonunda Bora’yı da yanına çekip Tuğçe ile Rüzgar’ı tekrardan bir araya getirecek şaşırtıcı ve hayret verici bir plan yapar.” ifadeleri yer aldı. Peki fakat Baht Oyunu 11. bölüm iyi mi izlenir? Baht Oyunu son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

Baht Oyunu 11. bölüm izle

Ada’nın organizasyonuyla Bora, Rüzgar ve Tuğçe kendilerini boks salonunda bulur. Planı ters tepen Ada, Rüzgar ve Tuğçe’yi barıştırmak için yeni bir plan yapar. 

Ada, Rüzgar’ı evine çağrı edip Tuğçe ile ikisinin baş başa kalmasını elde edecektir. Ada’ya kendini affettirmek isteyen Bora, ona yardım eder ve birlikte zaman geçiren ikili daha da yakınlaşır.

Rüzgar firmanın grafik departmanının başına geçebilmek için elindeki kozla Tuğçe’yi kıstırır. Bunun üzerine Ada ve Tuğçe, Rüzgar’ın isteğini yerine getirmenin yollarını aramaya adım atar.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir