Bir Zamanlar Çukurova yeni sürem ne zaman başlıyor? Bir Zamanlar Çukurova 4.sürem oyuncuları kimler?


Bir Zamanlar Çukurova’nın 4. sezonu için geri sayım başladı. Mayıs ayında 3.sezonu kapatan dizinin yeni sezonunun ne zaman başlamış olacağı merak ediliyordu. Perşembe gecelerinin zirvesinde yer edinen dizinin yeni sürem çekimleri başladı. Yeni sezonla birlikte diziye birçok isim veda etti ve yeni oyuncular dahil oldu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 4.SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir Zamanlar Çukurova, sürem finalinin üstünden averaj 3 ay geçmesinin peşinden yeni sezonu araştırılan diziler içinde yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonuna 9 Eylül 2021 Perşembe akşamı ekranlarda yerini alacak.

Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sürem çekimleri Adana’da başladı. Bir Zamanlar Çukurova 4.sezonunda Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış dizide olmayacak. Yeni sezonda ise İbrahim Çelikkol Hakan Gümüşoğlu karakteri ile boy gösterecek.  İbrahim Çelikkol, gizemli, karizmatik ve adaletli bir İzmirli olarak Adana coğrafyasında uzun senelerdir devam eden birçok hikayenin içinde yerini alacak.

İhtiraslı, savaşçı, gözü pek kişiliğiyle öne çıkan Hakan Gümüşoğlu, Çukurova’daki bir oldukça ismin tam tersi, tüm zenginliğini kendisi elde etmiş bir işadamı. İzmir’de süregelen yaşamı, üniversite yıllarında Berlin’de bir dönem Demir Yaman ile kesişmiş. Ve seneler sonrasında Demir’in hayatında deposu bilinmeyen düşmanlıkları ve Demir’le üniversite yıllarına uzanan bağları ile hikayenin karanlıkta kalmış düğümlerini çözerek Çukurova’nın altını üzerine getirecek. Diziye aktarma olan Erkan Bektaş’ın canlandırdığı Abdülkadir Keskin karakteri ise hikâyeye değişik bir nefes getirmeye hazırlanıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir