‘Camdaki Kız’ gene seyirciden tam not aldı


Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir yaşam hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’ın önceki akşam (23 Eylül Perşembe gösterilen 12’nci kısmı seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

Dizi, Kantar Medya’nın verilerine nazaran AB kategorisinde 8,87 reyting ve yüzde 24,64 izlenme oranı, ABC1 kategorisinde ise 8,97 reyting ve yüzde 22,81 izlenme oranı ile perşembe gününün oldukça izlenen yapımı oldu.

Ekrana gelen 12’nci bölümde; Nalan’ın (Burcu Biricik) Selen (Selma Ergeç) ile bir cafede otururken kendisine yaklaşan basının yönelttiği kışkırtıcı sorulara verdiği cevapların çarptırılması bir magazin krizine niçin oldu. Rafet (Tamer Levent) çarptırılan haberlere öfkelendi ve konakta her zamankinin aksine Nalan ve Muzaffer’i (Enis Arıkan) de tesiri altına alan yüksek bir gerilim yaşandı. Bu sırada Feride (Nur Sürer) ve Adil (Şerif Erol) arasındaki anlaşmazlıklar her geçen gün terfi etti. Heyecanla takip edilen bölümün son sahnelerinde ise Rafet’in otelde fenalaşması üzerine yardımına ise Hayri koştu.

 Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Orhan Eşkin, Selma Ergeç, Şenay Kösem, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek benzer halde başarıya ulaşmış adlar rol alıyor. senaristliğini Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme almış olduğu dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üzerine alıyor.

‘Camdaki Kız’ dizisi, yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D’de.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir