Camdaki Kız son bölümde ne olmuştu? Camdaki Kız 9. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle Kanal D!


Kanal D’nin sevilen dizileri içinde yer edinen Camdaki Kız 9. bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız sürem finali yaparak birçok izleyiciyi merakta bıraktı. Camdaki Kız’ın son kısmına Nalan ve Muzaffer’in diyalogları damga vururken Hayri adı da dikkat çekti. Peki fakat Camdaki Kız 9. bölüm iyi mi izlenir? İşte Camdaki Kız son bölüm full izle Kanal D, YouTube tek parça izle bilgileri…

Camdaki Kız 9. bölüm izle

Feride’nin bugüne dek erkekler hakkında kulağına fısıldadığı ikazlar, bir karabasan benzer halde Nalan’ın zihnini ele geçirir.

Cana’dan Koroğlu ailesinin tüm yalanlarını öğrenen Feride, neye uğradığını şaşırır. Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecektir?

Kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir korku kaplar. Feride’nin bugüne dek erkekler hakkında kulağına fısıldadığı ikazlar, bir karabasan benzer halde Nalan’ın zihnini ele geçirir.

Muzo geçmişten gelen karanlık bir sırla, Sedat’ı Nalan’ı üzmemesi mevzusunda uyarır. Acaba bu büyük sır nedir?Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir