‘Ece Üner İle Susma’ dertlere ilaç bulmaya devam ediyor


Evlendirme vaadiyle dolandırıldığını iddia eden 39 yaşındaki Fatma öğretmen, ‘Ece Üner İle Susma’ya damgasını vurdu. Sosyal medya üstünden kendisini inşaat mühendisi olarak tanıtan kişiden evlenme teklifi alınca görüşmeye karar verdi.

Dolandırıldığı günü özetleyen Fatma öğretmen, Batıkan adlı kişinin kendisini hipnotize ettiğini, mobil bankacılık üstünden kredi çektikten sonrasında kendisini bankaya götürdüğünü beyan etti. Sosyal medyadan tanıştığı kişi tarafınca dolandırıldığını anladıktan sonrasında araştırma hayata geçirmeye süregelen tek mağdurun kendisi olmadığını fark eden Fatma öğretmen, mağdur edildikten sonrasında ‘Susma’ya çıkarak hakkını aramaya başladı.

‘Ece Üner İle Susma’nın bulmuş olduğu bir öteki mağdur Nadiye öğretmen yayına katıldı ve aynı şekilde toplumsal medyadan tanıştığı Batıkan tarafınca evlenme teklifi alarak dolandırıldığını dile getirdi.

Programda işlenen bir öteki mevzu ise şu şekilde; Yurdagül, ‘Leyla ile Mecnun gibiydik’ söylediği 21 senelik birlikteliği birden bozan eşi ile yüzleşmek istiyor. Yurdagül, kendisinden 20 yaş büyük olan eşinin çocuklarını kendisine karşı kışkırttığını ve eve bakmadığını iddia etti. 2.5 yıl ilkin evi terk eden eşi, ödemediği borçları yüzünden Yurdagül’ün evine icra gönderdi. “Evimizde kalorifer bile kalmadı” diyerek gözyaşlarını boğulan Yurdagül durup dururken mutlu yuvasını bozan eşinden boşanabilmek için başarıya ulaşmış sunucu Ece Üner ve ekibinden yardım istedi.

 Uzman psikiyatrist Prof. Dr. Tanju Sürmeli ve Av. Cengiz Hortoğlu’nun da danışman olarak yer almış olduğu “’Ece Üner İle Susma’, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Kanal D’de.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir