Esra Erol avukat Hülya Kuran ve eşi Ahmet Faruk Kuran kimdir? Hülya Kuran eşi kaç yaşlarında, nereli?


Esra Erol’un atv’de gösterilen programında yorumcu olarak yer edinen Hülya Kuran ve eşi merak ediliyor. Hülya Kuran yapmış olduğu açıklamalarla verdiği önerilerle programda ilgiyle takip ediliyor.

AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

Esra Erol programında ekran yüzü olarak Hülya Kuran karşımıza çıkmaktadır. Avukat Hülya Kuran 1972 senesinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı.
Marmara Üniversitesi’nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi benzer halde hukukçu olan Selami Kuran ile evli.

Selami Kuran kimdir?
Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran’ın biri kız biri adam 2 evladı var. Hülya Kuran hususi bir avukatlık firmasında çalışıyor.

ATV’de Esra Erol’un programında yer edinen avukat Hülya Kuran eşi ve evlatları ile mutlu bir evliliğe haiz.
Kocası Selami Kuran hukuk profesörü, Ahmet Kuran isminde bir oğlu ile Zeynep Kuran isminde bir kızı var. Saray yavrusu benzer halde bir evde yaşayan Hülya Kuran ile eşi içinde yaş farkı çokmuş benzer halde görünüyor. Ancak 23 yıl önceki düğün fotoğraflarına bakıldığında durum anlaşılıyor.

Ahmet Faruk Kuran kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır. Ahmet Kuran toplumsal medya hesaplarını etken olarak kullanmaktadır. Ahmet Kuran’ın twitter adresi @AvAhmetKuran olarak takip edilebilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir