Gelinim Mutfakta Hazal niçin ayrıldı, niçin yok? Hazal Delibaş’ın yarışmadan ayrılma sebebi..


Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Gelinim Mutfakta yarışmacılarıyla ilgili detaylar takipçilerinin gündeminde. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Hazal’ın bugün programda olmaması merak mevzusu oldu. İzleyiciler, Gelinim Mutfakta Hazal niçin yok, elendi mi ayrıldı mı sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı. Hazal ise yarışmadan ayrılma nedenini video göndererek deklare etti.

GELİNİM MUTFAKTA HAZAL niçin YOKTU?

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Gelinim Mutfakta Hazal, geçtiğimiz hafta 5 altının sahibi olarak favori adaylardan biri olmuştu. yalnız başına gelen bir talihsizlik sebebiyle yarışmadan ayrılmak durumunda kaldı. Hazal Delibaş, yollamış olduğu video ile ayrılma nedenini deklare etti. Hazal, oğlunun düşüp bacağını kırdığını bu yüzden Adıyaman’a dönmek durumunda kaldığını açıklayarak, en kısa zamanda yarışmaya tekrardan dönmek istediğini belirtti.

GELİNİM MUTFAKTA HAZAL KİMDİR?

Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacısı Hazal evli ve 2 çocuk sahibi. 1 kız ve 1 adam evladı olan genç yarışmacı Kayınvalidesi Bedriye Hanım ile programa Adıyaman’dan dahil olmuştu. Bedriye Hanım programın ilk gününde ”Gelini aldım, altınları almaya geldim” diyerek iddialı bulunduğunu beyan etti. bilhassa gelin yarışmacılardan güçlü bir rakip olarak görülen Yağnur’u eleyeceğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekti. yalnız yaşanmış olan talihsiz kazadan sonrasında yarışmadan beklenmedik bir halde ayrılmak durumunda kaldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir