Haluk Levent hem dans etti hem şarkı söylemiş oldu


Haluk Levent, en sevilen şarkılarını ardı ardına söylerken, Açıkhava’yı dolduran seyircisine bir de sürpriz yapmış oldu. Sahneden inen ve seyircisinin yanına gelmiş olarak şarkılarını söyleyen Haluk Levent dinleyicisine unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.

Konseri en ön kolay izleyen Melek Mosso’nun yanına gelen Haluk Levent genç şarkıcıyı dansa kaldırdı. ‘Ela Gözlüm’ şarkısında dans eden ikili konserin ikinci yarısında da ‘Anlasana’ ve ‘Zülüf’ şarkılarında mükemmel bir düete imza attı.
28 senelik müzik kariyerine oldukça sayıda hit sığdıran başarıya ulaşmış müzisyen, şarkılarını devasa bir izleyici korosu eşliğinde seslendirdi. Sanatçı, repertuvarında 2019’un Kasım ayında kaybetmiş olduğu anası Sabriye Acil’in sevilmiş olduğu ‘Hacel Ovası’, ‘Halimem’, ‘Kızılcıklar’ benzer halde türkülere yer verdi. Levent ‘Hekimoğlu’ şarkısında da Zeybek oynadı.

Kurucusu olduğu Ahbap Derneği’yle hayata geçirdiği yardım çalışmalarıyla büyük takdir toplayan Haluk Levent, konserinde son dönemde yaşanmış olan yangın ve sel felaketlerinden de bahsetti. Konuşmasında zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğimizi vurgulayan sanatçı, konserlerinde bir klasik halini alan ‘İzmir Marşı’ ile gecenin finalini yapmış oldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir