Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve mevzusu 2021! Kanunsuz Topraklar ne zaman başlıyor, hangi kanalda, nerede çekiliyor?


Dev bir prodüksiyonla hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin müzikleri Aytekin Ataş tarafınca hazırlanacak. Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda olduğu Kanunsuz Topraklar bir dönem dizisi olarak ekrana gelecek. Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç başrolleri paylaşıyor. Kanunsuz Topraklar senaristliği ise Zülfük Yücel tarafınca yazılıyor. Önemli ve titiz bir hazırlık süreci yürütülen dizinin kostümleri ise Aynur Torun tarafınca hazırlanıyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanunsuz Topraklar ilk bölüm çekimleri Zonguldak’ta yapılırken daha sonrasında çekimler İstanbul’da devam edecek.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NE ZAMAN, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Gold Film tarafınca FOX TV için hazırlanan Kanunsuz Topraklar merakla umut ediliyor. Yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan iddialı dizi Kanunsuz Topraklar’ın ilk fragmanı görücüye çıktı. Eylül ayında izleyici ile buluşacak olan Kanunsuz Toprakları dizisinin yayınlanma günü ise derhal derhal bilinmiyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

FOX TV’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yapımcılığını Faruk Turgut, senaristliğini Zülküf Yücel ve yönetmenliğini ise Faruk Teber üstlenecek. Kanunsuz Topraklar oyuncuları Uğur Güneş ve Esra Bilgiç olacak.  Dizi de Zonguldak’ta kömür madeni işleterek varlıklı olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki olanaksız aşk anlatılacak. Kanunsuz Topraklar dizisi İstanbul’da çekilecek yalnız öykü Zonguldak’ta geçecek. Kısacası Kanunsuz Topraklar’da 1940’lı yıllarda Zonguldak’ta maden işçileri ve maden patronunun mücadelesi Gülfem ve Davut’un aşk hikayesi ile harmanlanıyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)

Kanunsuz Topraklar’ın başrol oyuncusu olan Esra Bilgiç maden şirketi sahibi Malik’in kızı Gülfem’i canlandıracak. Uğur Güneş’in canlandırdığı Davut’la aşk yaşayan Gülfem’in hikayesi çarpıcı sahnelerle ekrana taşınacak.

Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)

Esra Bilgiç’le başrolde yer edinen Uğur Güneş babası maden işçisi olan bir genci canlandırıyor. Davut ve Gülfem karakterleriyle bir araya gelen başarıya ulaşmış ikili merakla umut ediliyor.

Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

Necip Memili Kanunsuz Topraklar’ın mühim rollerinden kabul edilen Ali Gedik karakteriyle ekranda olacak. Ali Gedik bir maden patronudur.

Ali Erkazan (Tahir)

Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 yıl vazife alan Ali Erkazan bilhassa En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakteri ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır. Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir.

Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)

Gülfem, Behice ve Fikriye’nin babası. Bir maden şirketi sahibini canlandırcak Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar’da Malik karakteriyle ekranda olacak.

Kanunsuz Topraklar Avukat Yavuz (Kaan Taşaner)

Malik’in avukatı Yavuz karakteri başarıya ulaşmış oyuncu Kaan Taşaner tarafınca canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Behice ve Fikriye

Gülfem’in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye Malik’in kızları olarak Kanunsuz Topraklar’da içeriyor. Behice karakteri Eylül Su Sapan, Fikriye karakteri ise Serdem Paçal tarafınca canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Tahir (Ali Erkazan)

Davut’un babası olan Tahir hem de bir maden işçisidir. Ali Erkazan Tahir karakteriyle ekranda olacak.

Kanunsuz Topraklar Fatma (Mine Teber)

Usta oyuncu Mine Teber de Kanunsuz Topraklar kadrosunda. Davut’un anası ve Tahir’in eşi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Kanunsuz Topraklar Cemal (Doğaç Yıldız)

Davut’un kardeşi Tahir ve Fatma’nın oğlu olarak ekrana gelecek Doğaç Yıldız Cemal karakterini canlandıracak.

Kanunsuz Topraklar Eyüp (Onur Kaya)

Davut ve Cemal’in kardeşi olan Eyüp ise Onur Kaya tarafınca canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Asude (Ezgi Çelik)

Kanunsuz Topraklar’da Asude karakteri ise başarıya ulaşmış sanatçı Ezgi Çelik’e emanet. Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar’da bir şarkıcıyı canlandıracak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir