Kardeşlerim Oğulcan kimdir, öldü mü? Cihan Şimşek kaç yaşlarında, diziden ayrıldı mı, esenlik durumu iyi mi? Cihan Şimşek instagram adresi!


Kardeşlerim dizisi oyuncuları içinde yer edinen Cihan Şimşek’in yaşamı araştırılıyor. Dizide Oğulcan’ı canlandıran Cihan Şimşek’in toplumsal medyada binlerce takip edeni bulunuyor. averaj 1 milyon takip edeni bulunan Cihan Şimşek instagramı etken kullanıyor. Peki fakat Cihan Şimşek kimdir?

Kardeşlerim Oğulcan kimdir? 

18 yaşlarında olan Oğulcan komik, keyifli, özgüveni yüksek bir çocuktur. aşka düşmüş olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapmış olup, engel tanımayacak keyifli bir aşıktır. İyi bir dost olan Oğulcan, kuzeni Ömer için iyi bir sırdaştır. Oğulcan’ın gösterilen fragmanda yere yığıldığı görülüyor. ek olarak Oğulcan’ın ‘Ölmem dimi?’ söylediği duyuluyor.

Cihan Şimşek kimdir?

Cihan Şimşek’in Instagram hesabı tcihansimsek olarak biliniyor. Turan Cihan Şimşek genç oyuncular içinde içeriyor. Şu an İstanbul’da yaşamaktadır. Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmış ve hem de Krispi, Haribo, Eti Cin, Genç Turkcell ve Paşabahçe reklamlarında da yer almıştır. Disney Channel Türkiye’de gösterilen Zil Çalınca dizisinde Metehan rolünü üzerine alan başrolde oynamıştır. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir