Kırık Hayatlar dizisi oyuncuları ve mevzusu: Kırık Hayatlar ne zaman, hangi kanalda başlıyor?


Kırık Hayatlar dizisinin yayınlanma hayatına başlamasına sayılı günler kala diziyle ilgili detaylar araştırılmaya başladı. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Kırık Hayatlar dizisinin bilgileri belli oldu. 

KIRIK HAYATLAR DİZİSİ KONUSU

Kırık Hayatlar iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi iyi mi arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile beraber aileler içinde yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaşmış olduğu dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

KIRIK HAYATLAR NE ZAMAN, HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Kanal D’nin yeni günlük dizisi Kırık Hayatlar 23 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 11.00’da Kanal D’de!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir