‘Kırık Hayatlar’ dizisinden kamera arkası görüntüler


İzleyici ile buluşmaya gün sayan ‘Kırık Hayatlar’ın setinde çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaşmış olduğu, oyuncu ekibiyle dikkat çeken dizinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Yoğun bir çabalama temposunun fotoğraflara yansıdığı dizinin setinde heyecanlı bekleyişe keyifli anlamış olur birlikte rol alıyor.

‘Kırık Kanatlar’; iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi iyi mi arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile beraber aileler içinde yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Kadrosunda ek olarak Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk’ün de yer almış olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş oturuyor.

 
‘Kırık Hayatlar’ dizisi, ilk kısmı ile 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’de Kanal D’de.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir