Kırmızı Oda dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kırmızı Oda oyuncu ekibi!


Kırmızı Oda Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004’te gösterilen Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama bir dizidir. Dizide, İstanbul’da psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatrist olan doktor Hanım’a ve diğeri psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri anlatılmaktadır.Kırmızı Oda sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafınca merak ediliyor. Peki fakat Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kim?

Peki fakat Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kim?

Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Kırmızı Oda oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.

Kırmızı Oda Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kırmızı Oda dizisi oyuncuları içinde Binnur Kaya, Tülin itina, Burak luk ve Meriç Aral yer almıştır. Binnur Kaya doktor Hanım, Tülin itina doktor Piraye, Burak luk doktor Deniz, Meriç Aral doktor Ayşe karakterine yaşam vermektedir. Daha ilkin Melisa Sözen, Evrim Alasya, Salih Bademci, Celil Nalçakan ve Hande Doğandemir konuk oyuncu olmuşlardı. Şimdi ise sema Keçik, Sezin Akbaşoğulları, Elif Ceren Balıkçı, Burcu Biricik, Aslıhan Gürbüz, Feyyaz Şerifoğlu , Bülent Seyran benzer halde adlar ekibe dahil oldu.

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Ayça Bingöl, Güneş yaşam ve İlayda Alişan’ın rol alacağı dizide insan öykülerinin süresi bu sürem daha uzun sürecek. 

Kırmızı Oda doktor Hanım (Binnur Kaya) kimdir?

Binnur Kaya, 19 Nisan 1972 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı’dır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro kısmı’nden mezundur. Okul döneminde çeşitli tiyatrolarda oynamaya süregelen Kaya, eğitiminin peşinden İstanbul’a taşındı.

Bakırköy Tiyatro’sunda çalışmaya başladıktan bir süre sonrasında, bir arkadaşının önerisiyle Hülya Avşar Show’da Asiye karakterini canlandırmaya başladı. İlk kez Kaynanalar dizisi ile sektöre giriş icra eden Kaya, başarıya ulaşmış performansıyla dikkatleri çekti. BKM oyuncu ekibine katılan Binnur Kaya, “Dış Kapının Mandalları”, “Çarli”, “Baba Evi”, “İnşaat” “Yabancı Damat”, “Babam ve Oğlum”, “Vavien”, “küçük Kıyamet”, “Avrupa Yakası”, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” benzer halde birçok dizi ve filmimizde yer aldı.

Binnur Kaya, 1.63 metre uzunlukta, 57 kilo ve Koç burcudur. Kırmızı Oda dizisinde doktor Hanım karakterine yaşam vermektedir. Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir