Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Kırmızı Oda çekim yeri neresi?


Kırmızı Oda dizisinin yayınlanma zamanı tanıtım fragmanı ile belli oldu. başarıya ulaşmış oyuncu Binnur Kaya’nın başrolünde yer almış olduğu Kırmızı Oda dizinde, doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ekranlara gelecek. Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaristliğini kaleme almış olduğu Kırmızı Oda’nın oyuncu ekibi içinde Tülin itina, Burak luk, Meriç Aral benzer halde adlar içeriyor. Peki fakat Kırmızı Oda’nın mevzusu ne?

Kırmızı Oda mevzusu ne?

“Kırmızı Oda”da her yaşam hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; seyirciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

Kırmızı Oda nerede çekiliyor?

Kırmızı Oda dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. İstanbul’da birden fazla mekanda çekimleri devam eden dizinin çekimleri Beykoz, Üsküdar ilçelerinde çeşitli kafeler ve mekanlarda yapılmaktadır. Boğaz manzarasının olduğu Ortaköy mevkisi ise en dört gözle beklenen bölgelerden bir tanesi.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir