Kuruçeşme’de aşk şarkıları yankılandı – Magazin Haberleri


Boğazın büyüleyici güzelliğinin kıyısında ışıldayan Kuruçeşme Açıkhava, bir kez daha şarkılarla kuşatıldı. Konser, Mehmet Erdem’in ‘Olur Ya’ şarkısıyla başladı. Hayranlarıyla boğazın kıyısında bir araya gelen Mehmet Erdem, konser süresince en sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserin ilk yarısında izleyicilerine görkemli bir müzik ziyafeti sunan Mehmet Erdem, Boğaz’ın ışıltılı havasına şarkılarıyla adeta renk kattı.

AŞKIN NUR YENGİ VE MEHMET ERDEM AYNI SAHNEDE…

Konserin ikinci yarısında Mehmet Erdem sahneye Türk popunun en güçlü hanım yorumcularından Aşkın Nur Yengi ile beraber çıktı. İki güçlü ses bir araya geldikleri Kuruçeşme sahnesinde “Allah’tan Kork” ve “Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam” şarkılarını seslendirdiler. Birlikte söyledikleri düetlerle fanatiklerine unutamayacakları bir gece yaşatan ikili ayakta alkışlandı.

Konserin ilerleyen dakikalarında Mehmet Erdem sahneyi Aşkın Nur Yengi’ye bıraktı. Ünlü müzisyen konserine “Yazık” şarkısıyla başladı. Aşkın Nur Yengi, konseri süresince 90’lara imzasını atan “Kara Çiçeğim”, “Yalancı Bahar”, “Ay İnanmıyorum” ve “Serserim Benim” benzer halde en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konserin finali, Mehmet Erdem’in bir kez daha sahneye çıkmasıyla renklendi. Ünlü sanatçılar tekrardan birlikte seslendirdikleri “Sevdan Olmasa”, “Hey Gidi Koca Dünya” ve “Allah’tan Kork” şarkılarıyla hayranlarını mest etti.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir