Kuruçeşme’de Merve Özbey rüzgarı – Magazin Haberleri


Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Merve Özbey, İstanbul yeni bir açıkhava sahnesi Kuruçeşme Açıkhava için, “Çok mutluyuz. Burası yeni bir nefes oldu sektöre, bizim için oldukça mühim. Polat abi öncülük etti, biz de ilerletmeye çalışıyoruz.” dedi.

Basın mensuplarının “Sahnede kendi şarkılarınız haricinde birçok arabesk şarkıya da yer veriyorsunuz. Repertuvarınızı neye nazaran oluşturuyorsunuz?” sorusuna, “İçime sinen şarkıları yeğliyorum. Bir dönem arabesk oldukça küçümsendi fakat şimdi tamamımız arabesk söylüyor ve seviyor. Yolu İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay ve Müslüm Gürses’ten geçmeyen yoktur”

Zaman zaman kızı Elif Özüm’ünde konserlere geldiği kendisine hayırlatılan Özbey, “O benim canımın içi. Her şey yolunda ve keyfimiz yerinde fakat Elif, bizimle daima seyahat edemiyor. Anneanne ve babaanne zamanları var. Çünkü onu oldukça yormak istemiyoruz. Onun geleceği için bazen uzak kalıyoruz.” dedi.

Konserin ikinci yarısında bordo renkli mini elbisesiyle sahneye çıkan Özbey, güzelliği ve sevilen şarkılarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir