MasterChef 2021 eleme adayları kimler oldu? 24 Ağustos MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazanmıştır?


MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ilk kaptanlık oyunu dün yapılmış ve takımlar belirlenmişti. MasterChef 2021’de sezonun ilk dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Oyunu hangi takımın kazanılmış olduğu ise şeflerin tadımı sonrası netlik kazanmıştır.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Günün sonunda yemeklerin minimum dördünü daha başarıya ulaşmış icra eden ekip olan kırmızı ekip dokunulmazlığı kazanmıştır.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021’de sezonun ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı ekip kazanınca mavi ekip bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak mecburiyetinde bırakıldı. Gecenin en iyi tabağını çıkaran Hasan bireysel dokunulmazlığı kazanmıştır.

MASTERCHEF 2021 ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Mavi takımda eleme potasına giren ilk yarışmacı belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hasan, ilk eleme talibi olarak Tunahan’ı gösterdi. Konseyde Hasan ve Tunahan dışındaki altı yarışmacı içinde oylama yapılmış oldu. Oylamada ikinci eleme talibi olarak Tahsin belirlendi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir