Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşlarında? Mehmet Dinçerler nereli?


Burhan Dinçerler’in oğlu olan Mehmet Dinçerler’in müzisyen Hadise ile beraber olmaya başladı. magazin gündeminde yer edinen haberin peşinden iş insanının yaşamı merak mevzusu oldu. Daha ilkin adı Asena Atalay ile anılan Dinçerler, 2017 senesinde Hande Erçel ile beraberlik yaşamıştı. İşte Mehmet Dinçerler’in yaşamı..

Geçtiğimiz günlerde ilkin Tulum’da, sonrasında da Bodrum’da dinlence icra eden çift, birlikte tatillerine devam ediyor. Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, sevgilisinin çekmiş olduğu pozlarını paylaşıp altına bir de not düştü. Hadise yazdığı notta Dinçerler’e resmen duyuru-ı aşk yapmış oldu.

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı fotoğraf paylaşan çiçeği burnundan çiftten Hadise, elbisesiyle sevgilisine poz verdi. Hadise, paylaşımının altına İspanyolca bir not düştü. Ünlü müzisyen sevgilisine olan aşkını yazdığı notla haykırdı. Yıldız müzisyen yürekli pozlarının altına, “Bu gülümseme benim fakat sebebi sensin” yazdı.

İş insanı Mehmet Dinçerler de Tulum’da konakladıkları otelin balkonundan Hadise’ye sırtı dönük poz vermiş, bu kareyi takipçileriyle paylaşmayı dikkatsizlik etmemişti.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler aslen Gaziantepli Mehmet Dinçerler 30 yaşlarında ve oğlak burcudur. 1988 senesinde dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, meşhur kahve markasının Türkiye CEO’sudur. iş dünyasının en başarıya ulaşmış adları içinde gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye’de öncü konumunda. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci dönem adı olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in erkek evladıdır. 

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 senesinde satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti. Türkiye’de seneler ilkin yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp tekrardan canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı tekrardan piyasada tutmayı başarmıştır. Instagram hesabını sık kullanan adlardan kabul edilen Mehmet Dinçerler’in adı daha ilkin Asena Atalay ile anılmıştı. Magazin dünyasının o denli da uzak olmadığı Mehmet Dinçerler’in Hadise ile beraber olduğu iddia edildi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir