Müge Anlı, İsa Akman vakası nedir, son dakika gelişimleri neler? 


Suç unsuru içeren olayların mağdurları Müge Anlı’dan yardım istemeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz sürem ekranda olan bölümlerde ele alınan konulardan kabul edilen İsa Akman vakası yeni sezonda bir kez daha gündeme geldi. Abdurrahman Çığ’a istismar uyguladığı iddia dilen İsa Akman’ın birçok suçu aynı anda işlediği öne sürüldü.

MÜGE ANLI İSA AKMAN OLAYI NEDİR?

Eniştesinin evlendirme vaadiyle ilk 500 bin liralık senet imzalayan Abdurrahman Çığ, eniştesi tarafınca tecavüze uğradığını da söylemiş oldu. Çığ’ın ormanda çekilmiş çıplak fotoğraflarıyla Müge Anlı’ya başvurduğu öğrenildi. Hakkında hücum ve dolandırıcılık suçlaması bulunan enişte İsa’nın 2019 senesinde ölümle sonuçlanan bir vukuatının da olduğu ortaya çıktı. İddiaya nazaran, İsa’nın yapmış olduğu peynirleri yiyen 9 kişi esenlik sorunları yaşadı 1 kişi de yaşamını yitirdi.

Eşinin kardeşine işkence etmiş olduğu, dolandırdığı, istismar etmiş olduğu iddia edilen İsa Akman’ın genç insanın dini duygularını da istismar etmiş olduğu söylendi. Öte taraftan eniştenin Abdurrahman Çığ’ı ortaklık yapmış olduğu Afyon’daki bir hocaya da götürmüş olduğu söylendi. Kısmeti bağlı olduğundan evlenemediğine inandırılan delikanlı, Afyon’da hoca olduğu iddia edilen kişi tarafınca okunduğuna ve kısmetinin açıldığına ikna edilerek burada da 3 bin lira parasının alındığını söylemiş oldu. İsa Akman’ın 1978 doğumlu ve sürücü olduğu öğrenildi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir