Oyuncu Devrim Saltoğlu evliliğe ilk adımını attı – Son Dakika Magazin Haberleri


48 yaşındaki Devrim Saltoğlu, dün ikinci kez dünyaevine girdi. Dün akşam gerçekleşen törene oldukça sayıda davetli katıldı. Davetliler içinde Saltoğlu’nun Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden rol arkadaşları da vardı.

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çifti ile Ahmet Kural, Çağla Gizem Çelik çifti Devrim Saltoğlu’nu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Bir heyecanlı olan çift mutluk fotoğraflarını toplumsal medyada paylaştı.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf Denktaş’a yaşam veren oyuncu Devrim Saltoğlu, rolüne iyi mi hazırlandığını anlatmıştı:

“Rauf Denktaş, asla uzak olmadığım, çocukluğumdan beri ekranlarda rastladığımda kaçırmadığım bir kişiydi. Sağlam duruşu, oldukça net ve kendinden güvenilir oluşu, fakat her fırsatta gülümsemesi ve komiklik anlayışı beni daima etkilemiştir. Aslında yaşanmış olan halk mücadelesinin çetinliği haricinde bir de üç evladını zamansız kaybedişleri beni oldukça sarstı. Yakın devrin, zamanı ve sevilen bir kişiliğini canlandırmak geçilmesi ihtiyaç duyulan bir sınav benzer halde duruyor. Umarım Rauf Denktaş’a yakışır bir iş sergileyebilirim. Çok kısa sürede kaybettiğimiz Rauf Denktaş’ın Türkiye halkının da iyi tanımış olduğu bir kişilik oluşu, rolüme hazırlanırken çeşitli sınırlar getirse de onu birebir yansılamak edip canlandırmaktan oldukça, onu özünde hissetmeye çalışmak önceliğim.”

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir