Peaky Blinders yeni sürem çıkış zamanı belli oldu mu? Netflix Peaky Blinders 6.sürem ne zaman?


İngiltere’nin Birmingham şehrinde çekimlerine devam edilen Peaky Blinders, son yılların en sevilen dizileri içinde içeriyor. Netflix’te yayınlandığı günden bu yana her sezonu dört gözle beklenen Peaky Blinders’ın 6.sürem çıkış zamanı merak ediliyor.

PEAKY BLİNDERS 6.SEZON NE ZAMAN?

Netflix Peaky Blinders dizisinin çıkış evveliyatına dair derhal derhal detay verilmedi yalnız çekimleri tamamlanırsa 2022 yılının ilk aylarında yeni sezonun çıkacağı tahmin ediliyor.

PEAKY BLINDERS KONUSU NEDİR?

1919 senesinde İngiltere, Birmingham’daki bir kabahat çetesinin başlangıcında ne pahasına olursa olsun yükselmeyi kafasına koymuş, acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır. Çete yaptıkları son soygunla Müfettiş Chester Campbell’in (Sam Neill tarafınca canlandırılan) dikkatini çeker ve devrin Dışişleri Bakanı Winston Churchill tarafınca bu soygunu araştırmak suretiyle Birmingham’a gönderilir. Hedefinde çeteler, gangsterler, komünistler ve ortaklaşa suçlular vardır.

Chester, şehri bu yasa dışı örgütlerden temizlemek için yemin eder ve bunun üzerine daha ilkin vazife yapmış olduğu Belfast’tan kendi ekibini de getirip çalışmalara adım atar. Winston Churchill ilk seride Andy Nyman, ikinci seride Richard McCabe tarafınca canlandırılmıştır.

Peaky Blinders dizisi ilk olarak, 12 Eylül 2013 tarihinde başladı. Peaky Blinders gerçek bir çetenin kurgu hikayesi. İngiltere, Birmingham’da etkinlik gösteren çete kendi dönemine de damga vurmuştu. Hala Birmingham’da bir oldukça nokta kapalı ve yaptıkları da hala konuşulmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir