Son dakika: Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları adları ve karakterleri açıklandı! İşte Aşkın Tarifi oyuncu ekibi!


Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstüne alıyor. Dizinin senaristliğini ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa tekrardan kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer yardımıyla de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yiyecek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır. Peki fakat Aşkın Tarifi  dizisinin oyuncuları kim?

Aşkın Tarifi  Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi  dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Aşkın Tarifi  oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.

Aşkın Tarifi  Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaşmış olduğu dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır benzer halde adlar içeriyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir