Tam kadro! Kalp Yarası dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kalp Yarası oyuncu ekibi


Yapımını Süreç Film’in üstlendiği dizinin genel hikayesi, sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor. Peki fakat Kalp Yarası dizisinin oyuncuları kim?

Kalp Yarası  Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Kalp Yarası oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.

Kalp Yarası Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan,  Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel benzer halde adlar başrol olarak içeriyor. Ayrıca dizide Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper de içeriyor.

Kalp Yarası Ferit Sancakzede kimdir?

Ferit; Sancakzade ailesinin küçük oğlu. Genç, yakışıklı, eli açık, nazik, tutkulu, potansiyelini başına gelen felaketlerle keşfedeceğimiz bir karakter. Yetenekli ve umut vaat eden bir avukatken, ideallerinin üzerine gitmeyip aile şirketine gelmiş.

Kalp Yarası Ayşe Yılmaz kimdir?

Babası, annesinin aşkı uğruna malı, mülkü ve ailesini gerde bırakarak İstanbul’a göç etmiş Ayşe’nin. Babası, yaşamayı oldukça seven, yaşamdan zevk almayı bilen ve haliyle birazcık har vurup harman savuran bir adam. Ayşe’nin anası dillere destan bir güzelliğe haiz kadınmış.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir