Uğurkan Erez: Deniz Akkaya’yı beğenmemiştim


Hakkında bilinmeyenleri özetleyen Uğurkan Erez, bir dönem çobanlık yaptığını söylemiş oldu: Süzer’de çalışıyorum, et ihracatı yapıyoruz. Mersin’deyim. Hayvanlar hazır. Koyunların başlangıcında ben. Bir çoban şalvarım var. O koyunları hazırlıyorum, güdüyorum. Libya’ya gittim, bir otomobil arkamdan kornaya basıyor. Zeynep Özal, benim çocukluk dostum. ‘Gel burada çalış’ dedi. Bir süre orada çalıştım.”

Manken Deniz Akkaya ile ilgili itirafta bulunan Erez, “Deniz Akkaya, Elite Model Look’ta benim çocuklarımdan biriydi. Boylu bir kız fakat o anda elektrik almıyorum. Yarışma bitti, geldi yanıma. ‘Manken olmak isterim’ dedi.

‘Senden hiçbir şey olmaz, çekil git yanımdan’ dedim. Seneler sonrasında bir kız geldi. ‘Senden hiçbir şey olmaz demiştiniz. Buyurun, nasılım’ dedi. Sonra Deniz’siz bir giyim gösterisi yapmadım. Çok iyi bir manken oldu” ifadelerini kullandı.

Uğurkan Erez, programda bir de kıskançlık itirafında bulunmuş oldu: 20’li yaşlarda oldukça kıskançtım. Eşime ‘Benim yanımda giy, tek başına mini etek giyme’ derdim. Kızıma da aynı şekilde karışırdım. Tabii şimdi hiçbir şeylerine karışmıyorum. Eşimle ayrıyız. Kıskançlık huyum vardı fakat belirli bir yaştan sonrasında bunlar gidiyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir