Yeni sürem Yasak Elma oyuncularının adları! Yasak Elma dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Yasak Elma oyuncu tam ekibi

Yasak Elma dizisi 2018 den bu yana yayınlanmaktadır. Dizide ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre nüzul kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği sonucu verirler. Yasak Elma sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafınca merak ediliyor. Peki fakat Yasak Elma dizisinin oyuncuları kim?

Yasak Elma dizisi oyuncuları kimdir? Yasak Elma oyuncu ekibi

Yasak Elma Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Yasak Elma dizisinin oyuncuları içinde Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir, Melisa Doğu, sulh Aytaç, Can Nergis, Rutkay Ayıköz, Nilperi Şahinkaya, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer almıştır.

Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaşmış olduğu diziye sezonda Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasmin Erbil’in katılacağı belli olmuştu.

Biran Damla Yılmaz “Kumru”, Murat Aygen Kumru’nun babası Doğan’a yaşam verirken, Yasmin Erbil de Kumru’nun en yakın arkadaşı olan “Canan”ı canlandıracak.

Yasak Elma ender ( Şevval Sam) kimdir?

Sosyetik tanımının sözlükteki gerçek karşılığı ve tam bir cemaat hanımıdır. Güzelliğinin doruğundayken de Halit Argun benzer halde hovarda, evli ve milyarder iş adamının yanına yazman olarak girmeyi başarmıştır. Enerjisi, becerisi, çalışkanlığı ve kadınlığıyla da senelerdir hayalini kurduğu hayata Halit’ten hamile kalmış olarak ve bunu bir süre gizleyerek kavuşmuştur. Paraya ve güce aşıktır.

Yasak Elma Yıldız ( Eda Ece) kimdir?

Gencecik yaşına karşın hayatından sıkılmıştır. Ona nazaran mutluluğun anahtarı varlıklı bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir yaşam yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. seneler sonrasında ender’in teklifiyle yaşamının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit’i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

Yasak Elma Hasan Ali (Erdal Özyağcılar) kimdir?

1948 Bursa doğumlu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ikinci senesinde, İstanbul Belediye Konservatuar’ı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır ve eğitimine orda devam etme sonucu aldı, eğitiminin üçüncü senesinde hocası Yıldız kenterin kurucuları içinde olduğu kent oyuncularında “KARAKOLDA” adlı oyunla sahneye adım attı. (1966)

Ve “kent Oyuncuları”, “Dormen Tiyatrosu”, “Ulvi Uraz Tiyatrosu”, “Dostlar Tiyatrosu”, “Gazete Tiyatrosu”, “İstanbul Belediyesi kent Tiyatroları” ve halen kızı Zeynep Özyağcılar’ın kurucusu olduğu “Tiyatro Martı”da tiyatro hayatına devam etmektedir.

1978-1979 tiyatro sezonunda Sermet Çağan’nın “Ayakbacak Fabrikası” adlı oyunundaki görevi ile en iyi destek adam oyuncu ödülünü aldı.

1967 senesinde Kamran Yüce ve Şükran Güngör’ün RAN FİLM prodüksiyonu, senaristliği Yaşar Kemal imzalı, Atıf Yılmaz’ın yönettiği “ÖLÜM TARLASI” filmi ile kamera önüne adım attı. Ve Ertem Eğilmez, Atıf Yılmaz, akıllı Ökten, Şerif Gören, Mahsun Kırmızıgül, Ozan Açıktan ve İlker Ayrık’ın yönetmenliğinde 26 filmimizde rol aldı. 1986 senesinde Şerif Gören’in yönettiği “Yılanların Öcü” filmindeki rolüyle Antalya Altın Portakal En İyi destek adam Oyuncu Ödülü’nü aldı.

1989 senesinde “BİZİMKİLER” adlı TV dizisi ile tv ekranına merhaba dedi ve derhal derhal asla ara vermeden 15 TV dizisinde averaj 650 bölüm oynadı. “Şükrü Bey”, “Tango Muhsin”, “Baklavacı Kahraman”, “Sütçi Ramiz” benzer halde değişik karakterlere yaşam verdi. 1992 ve 1994 Altın Kelebek En İyi adam Drama Oyuncusu seçildi. 2016 Sakıp Sabancı yaşam boyu başarı ödülüne haizdir. Tiyatro sanatçısı Güzin Özyağcılar ile evli, iki evladı vardır, Emrah özyağcılar ve Zeynep Özyağcılar.

Yasak Elma Çağatay (Berk Oktay) kimdir?

Çağatay kırk yaşlarında, yakışıklı, iyi eğitimli, varlıklı, çağıl, çalışkan bir adamdır. Büyük bir kargo firmasının sahibidir. En büyük özelliği müzmin bekar olmasıdır. Hayatında hep hanımlar olur yalnız asla biriyle evliliğe yanaşmaz. Feride ve Çağatay’ın babası Hasan Ali boşandıklarında derhal derhal ergen yaşlarda olan Çağatay annesinin dolduruşları yüzünden babasıyla görüşmeyi kesmiştir. bugüne dek annesiyle hiçbir kız arkadaşını tanıştırmamıştır. Annesine saygıda kusur etmez fakat kendi hayatına da fazla müdahale ettirmez. Arkadaşlarının sevgilileri Çağatay’ı hep potansiyel çekince olarak görürler. Çağatay, yakışıklı karizmatik ve hovarda olduğundan, daha da fazlası, asla evlenmeyi düşünmediğinden onunla arkadaşlık etmesinden tedirgin olurlar. Çağatay ise kendi hayatından oldukça memnundur. Onun prensipleri vardır ve onunla birlikte olmak isteyen kişi onun hayatına ve şartlarına adapte olmak zorundadır. Ne var ki, Çağatay’ın Yıldız’la tanışması onun tüm dengeleri alt üst edecektir. Yıldız yardımıyla hem değişecek, hem babasıyla ilişkisi tekrardan şekillenecek, hem de anası Feride’nin tepkisini çekerek anası ve Yıldız’ın içinde kalacaktır.

Yasak Elma Şahika (Nesrin Cavadzade) kimdir?

Şahika, Kaya’nın kız kardeşidir. yaşam amacı varlıklı ve iyi yaşamaktır. güçlü olmak için dünyaya gelmiş gibidir. Bu yüzden içinde sevgi ve acıma adına en küçük bir kırıntı bile yoktur. En kıymet verdiği insan yalnız Kaya’dır. oldukça zekidir. İyi eğitimlidir. Kendini oldukça iyi yetiştirmiştir. Düşmanı olacak kişiyi hayatından bezdirir. Bir şeyi istese onun önünde hiçbir kuvvet durması olanaksız ve istediği şeyi elde edene kadar durmak nedir bilmez.

Yasak Elma Zehra (Şafak Pekdemir) kimdir?

Halit’in ilk eşinden olan kız evladıdır. Halit’in evlatlarının içinde en büyüğü ve oldukça iyi bir abladır. daima babasının tüm eşlerini kıskanmıştır. bugüne dek asla aşık olmamıştır, içten içe evde kalmış olduğuna inanır.

Yasak Elma Asuman (Melisa Doğu) kimdir?

1981 senesinde istanbul’da doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro kısmı mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra eğitmenlik ve oyuncu koçluğu yapmaktadır. 14 yaşlarında modellik ve oyunculuk hayata geçirmeye adım atmıştır. Türkiye’de podyuma çıkan en genç modeldir. Konservatuvara gittikten sonrasında modelliği bırakmıştır.

bugüne dek Şöhret, Şölen, Çatı Katı, Doktorlar, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Kanıt, Yıldızın Parlasın, fena Yol, Yalan Dünya, Arka Sokaklar, erkeğimin Ailesi, Ateş Böceği, Gen, Gloryhole, çağıl Zamanlarda Bir Yer, Yanımda Kal, Yasak Elma benzer halde dizi ve beyazperde filmlerinde rol almıştır. noksan Zamanlar, Arap Gecesi, 3. Türden Yakın İlişkiler / Başlangıç, Kalp Düğümü, Nereye Gitti tüm Çiçekler, Aşk Geçmişim oynadığı tiyatro oyunlarıdır.

Yasak Elma Caner (sulh Aytaç) kimdir?

ender’in adam kardeşdir. Hiçbir vasfı yoktur. Tembeldir. Hazırdan yemeğe bayılır. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemez. Kime ne iyilik yapacağını bilir. Kendine oldukça güvenir ve beğenir. Kendini ve ender’i seçkin görür. komik ve esprilidir.

Yasak Elma Mert (Can Nergis) kimdir?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti.

Daha sonrasında Uzak Doğu’ya giden Can Nergis Çin ve Tayland’da modellik yapmış, Tayland’da 8 yıl kalmış ve burada bir restoran açmıştır.

2011 senesinde Türkiye’ye dönen Can Nergis, “Herşeye karşın” adlı dizi ile tv yaşamına adım attı. 2014 senesinde “Paşa Gönlüm” adlı dizide rol alan genç oyuncu esas çıkışını Arka Sokaklar’da canlandırdığı rolle elde etti. meşhur oyuncu son olarak 2018’de ekranlara gelen ‘Börü’ dizisinde rol aldı.

Yasak Elma emir (Rutkay Ayıköz) kimdir?

emir, Yıldız’ın Bursa’dan çocukluk arkadaşıdır. birlikte büyümüşlerdir. seneler sonrasında İstanbul’da bir süreliğine gelmiş olarak Zeynep ve Yıldız’la arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam ederler. zaman içinde İstanbul’a kalıcı olarak yerleşen emir, adeta Yıldız’ın yaveri konumuna gelir. Dürüst iyi niyetli ve dost canlısıdır. Arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. Yıldız’a büyük destekçidir ve hep yanındadır.

Yasak Elma Cansu (Nilperi Şahinkaya) kimdir?

Cansu otuz yaşlarının başındadır. Hasan Ali’nin uğruna yuvasını yıktığı ve sonradan evlenip oldukça mutlu bir yaşam yaşamış olduğu Filiz’in yeğenidir. Cansu, Hasan Ali ve Filiz’in birlikteliği süresince kimi zaman onların evine kalmaya gitmiş, evlatları olmadığı için evlerinde zaman geçirmiştir. erişkinlik yaşı bittiğinde kendi ayakları üstünde durmak için çeşitli yerlerde çalışır. yalnız istediği yaşam hala ondan oldukça uzaktadır.
ender ve Şahika’nın onu bulup vazgeçemeyeceği bir teklif yapması onun yaşamının fırsatı olacaktır.

Yasak Elma Feride Taşkın (Gülenay Kalkan Ünlüoğlu) kimdir?

Feride 60 yaşındadır. Disiplinli, tertipli ve titizdir. Feride kocası Hasan Ali ile büyük bir aşkla evliliğe ilk adımını atmıştır. Hasan Ali Feride’yle evliyken başka bir hanıma aşık olunca, Feride’nin psikolojisi de yerle bir olmuştur. Feride boşanınca kendini oğluna adamış, kocasından öcünü oğlunu doldurarak almış ve baba oğulun görüşmesine engel olmuştur. Çağatay, Feride’nin dolduruşları yüzünden babasına düşman büyümüştür. varlıklı bir hanım olduğundan Hasan Ali’den tek kuruş para almamış ve oğlunu en iyi okullarda okutarak, sonrasında ona iş kurmuştur. Feride’nin en büyük korkusu Çağatay’ın yanlış biriyle evlenip ondan uzaklaşmasıdır. Bunun olmaması için elinden geleni meydana getirecek, şundan dolayı kimseyi ona layık bulmayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir