Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, kaç yaşlarında? Güzel oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu son hali ile büyüledi!


Doktorlar dizisinde yaşam verdiği sert bir karakter olan Fikret Hoca ve O yaşam Benim’de canlandırdığı Nuran karakteri ile hafızalarda iz bırakan başarıya ulaşmış oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu güzelliği ile göz doldurdu. meşhur oyuncunun son halini gören takip edenleri şaşkınlığını gizleyemedi.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Tiyatro, beyazperde ve dizi oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı, eğitmen Yeşim Ceren Bozoğlu, 29 Temmuz 1974 tarihinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk kısmı mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, kariyerine tiyatro ile başladı. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü tamamladı.

Başrollerini ise Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın başrollerini paylaşmış olduğu, 1998 senesinde yapılmış Sıcak Saatler adlı dizide Nesrin karakterine yaşam verdi. Daha sonrasında ise Yeditepe İstanbul adlı dizide Nilgün karakterini canlandırdı. Yeşim Ceren Bozoğlu, Doktorlar dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Bu dizideki Gestapo rolüyle adından söz ettiren Bozoğlu, O yaşam Benim dizisinde yaşam verdiği karakter sebebiyle yeni bir görünüme büründü. Dizinin sona ermesinin peşinden verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Bozoğlu yeni imajı ile son olarak Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Yüzleşme’de yer aldı.

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir