esenlik Bakanlığı atama kurası neticeleri sorgulama 2021.. esenlik Bakanlığı kura çekilişi(canlı yayınlanma) saat kaçta?

esenlik Bakanlığı atfakat müracaatsu neticeları için geri sayım başladı. Bakanlık bünyesinde uzman doktor, doktor, uzman diş tabiatl olarakbi, diş tabiatl olarakbi ve eczacı kadrolarına ilk kez yada tekrardan yapılacak atfakat-yerleştirme iş ve işlemleri duyuru edilen tarihlerde noter rahatlıkundaki kurayla gerçekleştirilecek. Bu niçinle esenlik Bakanlığı atfakat takvimi ve kura zfakatnı binlerce aday tarafınca merak ediliyor.

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURA ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

8-14 Eylül tarihlerinde alınan esenlik Bakanlığı müracaatlarının kıymetlendirme neticeları 22 Eylül Çarşamba günü PBS üstünden duyuru edildi. esenlik Bakanlığı’nda 2021 Yılı 2.Dörutubet İlk kez ve tekrardan Atfakat Kurası 30 Eylül Perşembe günü saat 10.00’da canlı yayınlanmada noter rahatlıkunda yapılacak. Kura çekilişi https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi ekranından takip edilecek. Atfakatya esas evraklar, 15 Ekim Cuma saat 18.00’e kadar alınacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI CANLI YAYIN!

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURASI İLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURASI SONUÇLARI NE zaman AÇIKLANACAK? 

esenlik Bakanlığı kura neticeları “https://yhgm.saglik.gov.tr” yer edinen Personel informasyon Sistemi (PBS) üstünden e-Devlet kapısı kimlik doğrulfakat sistemi ile giriş yapılarak görüntülenebilecek. Kura çekimi neticelarının, akşam saatlerine doğru erişime açılması umut ediliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.