Adana Demirspor ‘Demir Token’ satışına başlıyor

Kulüp Başkanı Murat Sancak, kulübün resmi Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamada, kulüp olarak amaçlanan hedefleri gerçekleştirmek ve bu hedefleri sürdürülebilir kılmak adına günümüz dünyasının üstünde ciddiyetle durduğu finansal teknolojiler ile kulübü birleştirmeyi, ülke genelinde de geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Günümüzde futbol kulüpleri ve taraftarların gelişen teknoloji ile beraber daha oldukça etkileşim içine girdiğini kaydeden Sancak, açıklamasında şunları aktardı:

“Bu çerçevede Bitexen ile yapmış olduğumuz iş birliği ile Demir Token’i kıymetli camiamız ve token yatırımcıları için ön satışa sunuyoruz. Demir Token ön satışları 5 Ekim Salı günü saat 13:00’de başlamış olacak olup 15 Ekim Cuma günü saat 13.00’e kadar devam edecektir. Demir Token ön satışı, 6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz olarak 3 ayrı satış seçeneği ile Bitexen’de gerçekleşecektir. Takımımıza gönül vermiş tüm taraftarlarımızı Demir Token ön satışına katılarak Adana Demirspor’umuzu desteklemelerini umuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.