Sergen Yalçın: Dördüncü yargıcı Türk sokmanız lazım dedi


Süper Lig’de 3. hafta maçında Beşiktaş sahasında Karagümrük’ü 1-0 yendi. Teknik Direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulunmuş oldu.

“10 kişi olmamıza karşın daha da değişik bir netice alabilirdik. Oyuncularımız iyi savaşım etti. İstediğimiz benzer halde oyunu yönlendirdik. Özellikle 10 kişi kaldıktan sonrasında kazanmak oldukça mühim. Hakemlerle ilgili konuşmak istemiyorum, şundan dolayı bir şey değişmiyor. Ancak Salih’in ilk sarı kartına bir bakın. Sarı kartla uzaktan yakından alakası yok. Bir ekibi 10 kişi bırakmak o takımın kaderiyle oynamaktır. İkinci sarı kart doğru olabilir fakat ilk sarı kartın neye gösterildiğini anlayamadık. Hakemler küçük ayrıntıları kovalamamalı. Cüneyt Çakır maalesef küçük ayrıntıları kovalıyor.”

“TV’deki dostlar bir şey bilmeden konuşuyorlar. Bizi suçluyorlar. Herhangi bir bilgileri yok. Alex’in sakatlığı vardı, 60’ta falan çıkaracaktık. Devam etmeyecekti. Çok hazır değildi. Hazırlamaya çalışıyoruz. Dördüncü yargıcı bizlere kenarda Türk sokmanız lazım dedi. Bizi kandırdı o zaman.”

“Stoper mevzusunda araştırmalarımız var. Gönül ister ki bir Türk oyuncu bulalım. 3 Türk, 8 yabancı oldukça kafa karıştırıyor. Araştırıyoruz, bir oyuncu alacağız. Kim olacağıyla ilgili net bir kararımız yok.”Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir